کانال ها و گروه های تلگرام

اعلام خطر و اطلاعیه مهم پایگاه موعظه به تلگرامی ها

باسمه تعالی

اطلاعیه سایبری از طرف گروه فرهنگی تبلیغی موعظه

قابل توجه همه مدیران گروه های تلگرامی و اعضای محترم

⛔️چندیست یه عده از خدا بی خبر و دشمن دین و دنیای بچه های مملکت، وارد گروه های تلگرامی شده و اقدام به پخش تصاویر و استیکرهای ناجور و م س ت ه ج ن می کنند. که این کار موجب شده است که گروه های متعددی از گروه های فعال و خوب بچه مذهبی های تلگرام از هم بپاشه و اینکه خانواده هایی که فرزندانشون در این گروه ها هستند و یا خودشون هم به همراه فرزندانشون در این گروه ها هستند شاکی بشوند و موجبات بی ابرویی و فساد در اذهان و جامعه فراهم بشود.⛔️

?◀️راه های ورود این اشخاص به گروه ها:

1. دوست شدن با افراد به عنوان یک فرد ظاهر الصلاح و درخواست عضویت در گروه های مذهبی که می شناسید.
2. از طریق لینک گروه که مدیر گروه ایجاد نموده است.

?توضیح شماره 2:
یکی از قابلیت های گروه های تلگرامی این است که مدیر گروه می تواند لینک عضویت برای گروه ایجاد نموده تا کاربران تلگرام با کلیک کردن روی لینک، بدون هیچ تایید مدیر گروه یا واسطه ای وارد گروه بشوند و بدون اینکه هیچ شناخت قبلی نسبت به اون شخص شکل گرفته باشد.

◀️?توصیه ها:➡️
1. همه اعضای محترم گروه ها، اشخاصی را که می خواهند عضو گروه نمایند، اعتماد کامل نسبت به شخصیت خارجی فرد داشته باشند و مدیر گروه را نیز در جریان این عضویت قرار بدهند تا در صورت تخطی و اقدام به نشر تصاویر خلاف عفت عمومی قابلیت پیگیری و شناخت از مراجع قانونی و قضایی وجود داشته باشد.

2. به هیچ وجه اقدام به ایجاد لینک گروه نکنید و اگر هم تا کنون لینک عضویت گروه را ایجاد نموده اید، به هیچ وجه در گروه های دیگر در اختیار عموم قرار ندهید، چون با این کار راه ورود و عضویت بدون کنترل را به گروه باز کرده و باید منتظر یک اتفاق نامطلوب باشید.

3. برای گروه های خود اقدام به تدوین قانون نموده و اعضای جدید را از قانون مطلع نمایید تا به بهانه های مختلف اتفاقات نادرست نیفتد.

4. فضای گروه های مختلط را به نحوی مدیریت کنید که موجب هرزگی و نیت های شوم افراد سودجو نگردد.
5. مدیر گروه از همه عضویت هایی که توسط کاربران انجام می پذیرد حتی المقدور آگاهی یافته و نسبت به شخص دعوت کننده و اشخاص دعوت شده نیز بی تفاوت نباشد.

اطلاعیه سایبری از طرف گروه فرهنگی تبلیغی موعظه (mawezah.ir)

لطفا این اطلاعیه مهم رو در تمام گروه هایی که عضویت دارید انتشار دهید تا این توطئه نافرجام بماند.

برای درمیان گذاشتن تخلفات سایبری از طریق لینک زیر(پلیس فتا) اقدام نمایید:

https://www.cyberpolice.ir/forms/general-report

درباره نویسنده

YaMahdi 313

پیام بگذارید